شرکت مبلمان خوش نشین از سال 1380 با هدف تولید مبلمان راحتی در ایران تاسیس گردید. این شرکت به عنوان اولین تولید کننده مبلمان راحتی دارای گارانتی در ایران با بهره گیری از تجربیات درودگری سنتی و تلفیق آن با تکنولوژی روز توانسته است در پنج خط تولید روزانه بیش از بیست دست مبل تولید نماید. با توجه به توان بالا و استقبال روز افزون مردم در سطح ایران ، مبلمان خوش نشین علاوه بر فروشگاه مرکزی در تهران دارای 20 نمایندگی در کل کشور می باشد.

این شرکت با بهره گیری از تکنولوزی روز تولید و شناسایی بازارهای هدف مجموعه تولیدات خود را تعریف انبوه نموده و هم اکنون یکی از برترین تولید کنندگان مبلمان راحتی تمام پارچه در کل کشور است. از دیگر مزیت های ماندگار این مجموعه در رقابت با سایر تولید کنندگان مبلمان آن است که برای اولین بار در سطح کشور برای محصولات خود ضمانت نامه کتبی با پشتیبانی قوی سه ساله ارائه می دهد. یکی از دلائل انتخاب محصولات این شرکت در بین محصولات سایر رقبا توجه به همین امر از دید مشتریان آینده نگر می باشد. تعریف کیفیت مواد اولیه به کار رفته و تنوع در محصولات به نمایشگاه ها این امکان را می دهد که با بهره گیری از محصولات خوش نشین گالری مبلمان خود را با تنوع رنگ و جنس و کیفیت بالا به مشتریان ارائه دهند شایان ذکر است این مخصولات به دلیل داشتن کیفیت و ضمانت نامه کتبی با تنوع زیاد در بسیاری از زمینه های اداری، خانگی ، رسمی و غیر رسمی کاربرد دارند. از آنجایی که ارائه خدمات پس از فروش به مصرف کننده نهایی از حاظ کیفی در اولویت بوده و تولیدات سنتی پاسخگوی استاندارد های لازم نبوده از انجام کار با روشهای جدید که اکثر اتصالات در آنها توسط پیچ و مهره صورت میگیرد مورد توجه قرار گرفت. نتیجه این سیستم مونتاژ قابلیت تعمیر مبل در محل بوده که رضایت مصرف کننده را در پی داشته است. مبلمان خوش نشین با داشتن تنوع و نوآوری در تولید مبلمان تمام پارچه آماده تحویل محصولات خود به تمامی شرکت های داخلی و خارجی می باشد. این شرکت با هدف رسیدن به آرمان خود یعنی احترام به مشتری تمامی موارد تولید و خدمات را با کادر مجرب به دقت انجام و پیگیری می کند تا به تعهدات خود در قبال مشتریان به نحو احسن عمل نماید.

در این راستا به کارگیری نیروهای متخصص استفاده از مواد اولیه مرغوب و شناخت نیاز مشتری بخصوص در بخش خدمات پس از فروش با ضمانت نامه کتبی باعث رونق بازار محصولات خوش نشین شده است.

شرکت مبلمان خوش نشین

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مبلمان خوش نشین می باشد.